SIA „Preiļu saimnieks” apsaimniekotajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās notiek remontdarbi

Atpakaļ

27.08.2013.

SIA „Preiļu saimnieks” Remontu un celtniecības daļas speciālisti daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās saskaņā ar dzīvokļu īpašnieku vairākuma vai māju vecāko ierosinājumiem veic dažādus remontdarbus uzkrāto apsaimniekošanas līdzekļu apjomā.

SIA „Preiļu saimnieks” Remontu un celtniecības daļas vadītāja Antoņina Krasnopjorova informē, ka apjomīgi remontdarbi notiek A. Upīša ielas 3. mājā, kur notiek kāpņu telpu kosmētiskais remonts, šeit uzstādītas arī jaunas pastkastītes un radiatori kāpņutelpās. Kāpņu telpu remonts veikts arī Liepu ielas 1. mājas piektajā un sestajā sekcijā, Liepu ielas 7. mājā un arī Liepu ielā 12a mājā.

 Saltupes ielas 1. mājai veikta balkonu apdare ar skārda loksnēm un nomainītas noteksistēmas, mājai Aglonas ielā 18 ieliktas jaunas ārdurvis un daļēji nomainītas noteksistēmas. Apgaismojuma sensori uzstādīti mājai Mehanizatoru ielā 6, Celtnieku ielā 7 un Celtnieku ielā 8, ventilācijas skursteņi pārmūrēti mājām Daugavpils ielā 51, N. Rancāna ielā 1, N. Rancāna ielā 4, Cēsu ielā 11 un Liepu ielā 6.

Aglonas ielas 29. mājai, Celtnieku ielas 1. un 8. mājai nomainītas ārdurvis, bet Rancāna ielas 5. mājai – iekšdurvis kāpņu telpās.  Jauni PVC logi kāpņutelpās ir uzstādīti Aglonas ielā 19 un Jaunajā ielā 1, jaunas pastkastītes Mehanizatoru ielas 6. mājā, bet kāpņutelpu logiem ailu apdare veikta Daugavpils ielas 68. mājai. Savukārt Rēzeknes ielas 30. mājai apkures caurules izolētas ar minerālvates čaulu, bet Viļānu ielas 6. mājai veikts daļējs jumta remonts.

SIA „Preiļu saimnieks” Remontu un celtniecības daļa tuvākajos mēnešos plāno pārkrāsot balkonu fasādes Rēzeknes ielas 30. mājai, pārmūrēt un remontēt dūmvadu skursteņus Rēzeknes ielas 16. mājai, Rēzeknes ielas 18. un Daugavpils ielas 2. mājai, remontēt ventilācijas kanālus Viļānu ielas 4. mājai, betonēt un remontēt lieveņus Celtnieku ielas 8. mājai un Aglonas ielas 19. mājai, kurai plānots arī remonts kāpņutelpās.

Ikvienu aicinām saudzīgi izturēties pret kopīpašumu, nedauzīt mājas durvis, nebojāt apgaismojuma slēdžus, rūpēties par tīrību kāpņu telpās!