12. novembrī – lauksaimniecības plēvju savākšanas akcija Saunā

Atpakaļ

01.11.2013.

 Atsaucoties uz klientu ieinteresētību, SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļa šī gada 12. novembrī rīkos lauksaimniecības plēvju savākšanu Saunas pagastā. Līdzīga akcija, kad bez maksas tika izvestas lauksaimniecībā izmantotās ruļļu plēves, notika šī gada pavasarī un guva lielu zemnieku atsaucību.

Jāņem vērā, ka savāksim tikai tīras plēves, kas nav dubļainas un no kurām ir atšķiroti sieti. Visas ruļļu plēves tiks nodotas atkārtotai pārstrādei, taču sieti pagaidām netiek pārstrādāti, un tie tāpat kā pārējie sadzīves atkritumi jāved uz poligonu, līdz ar to arī maksa par to izvešanu būtu iekasējama tāpat kā par parasto sadzīves atkritumu izvešanu.

Ja Jūsu zemnieku saimniecībā ir sakrājušās lauksaimniecības plēves, aicinām līdz šī gada 8. novembrim par to informēt SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāju Vinetu Igolnieci pa tel. 65307086 vai 29420721, lai Jūsu adresi iekļautu maršrutā. Lūgums zemniekiem tāpat kā iepriekšējā reizē palīdzēt iekraut plēves ar savu traktortehniku.