Saunā izvestas lauksaimniecībā izmantotās ruļļu plēves

Atpakaļ

13.11.2013.

SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļas rīkotā lauksaimniecības plēvju izvešanas akcija 12. novembrī Saunas pagastā guva gaidīto atsaucību.
SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāja Vineta Igolniece stāsta: „Kopumā no Saunas izvedām 19 kubikmetrus skābbarības ruļļu plēves. Visi lauksaimnieki bija ļoti atsaucīgi un palīdzēja iekraut plēves ar savu traktortehniku. Jauki, ka visas plēves ir tīras un būs derīgas atkārtotai pārstrādei. Mūsu darbinieki savāktās plēves jau presē ķīpās. Varu droši apsolīt, ka plēves izvedīsim arī pavasarī.”
Izmantoto ruļļu plēvju utilizēšana lauku saimniecībām ir aktuāla problēma. Šīs akcijas laikā daudzi lauksaimnieki pauda prieku, ka SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļa ir pretimnākoša šīs problēmas risināšanā – atliek vien piezvanīt un akcijas dienā pēc plēvēm atbrauc, turklāt neprasot papildus samaksu.
Lauksaimniecības plēves bez maksas tiek izvestas no tām saimniecībām, kurām ar SIA „Preiļu saimnieks” noslēgts līgums par cieto sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu.