Cienījamie kolēģi, sadarbības partneri, Preiļu novada ļaudis!

Atpakaļ

19.12.2013.

Šajā laikā gribētu uzrunāt ne tikai sabiedrības „Preiļu saimnieks” darbiniekus, bet visus, ar ko mēs esam sadarbojušies, lai godam paveiktu savus ikdienas darbus. Ziemassvētki ir laiks, kad, neskatoties uz to, ka valda ziemai neraksturīga pelēcība, gribas kaut nedaudz atlikt domas par darbu un citas rūpes un domāt par baltiem, gaišiem prieka un laimes mirkļiem.
Domāt ir tikpat dabiski kā elpot. Mūsu sabiedrībā vadošie darbinieki rīkojas tā, lai domas varētu pārvērsties reālā darbā, kurš mūsu pilsētu padarītu vēl interesantāku, skaistāku, bet katram cilvēkam sniegtos pakalpojumus lētākus un atbilstošā kvalitātē, ievērojot arī citu pilsētu pieredzi un jaunākās tendences, ko varētu pārņemt. Darot labus darbus, rodas gandarījuma sajūta, kura savukārt veicina labestību un došanu. Tieši Ziemassvētkos cilvēki ir atvērtāki, devīgāki un sirsnīgāki. Mēs savā ikdienā jau sen esam pārbaudījuši, ka viens cilvēks var izdarīt tik, cik ir viņa spēkos, vai, cik atļauj viņa rocība, bet mēs visi kopā spējam dot daudz vairāk saviem līdzcilvēkiem un arī novadam.
SIA „Preiļu saimnieks” veiksmes stāsts 2013. gadā veidojās no daudziem mazākiem un lielākiem labiem darbiem. Bieži vien mēs ikdienas rūpēs un steigā par labajiem darbiem aizmirstam, bet, par laimi, pilsētas ciemiņi, viesi, radinieki, kuri ierodas apciemot, par to mums, sagādājot patīkamus brīžus, atgādina.
Šogad savai pilsētai mums izdevās pabeigt lielo ūdenssaimniecības attīstības projektu, atjaunot daudzdzīvokļu māju jumtus, uzbūvēt jaunu siltumtrasi Mehanizatoru-Pils ielas mikrorajonā. Daudzi mazi darbiņi, kuri kopumā dāvina mums visiem vairāk gaismas, kas jo spoži iemirdzas Ziemassvētkos, kad atskatāmies uz paveikto, ir mūsu ikdienas sastāvdaļa. Nevar šajā reizē nepieminēt arī pozitīvas pārmaiņas mūsu sabiedrības pārvaldes sistēmā, jo līdz ar jaunās domes sastāva ievēlēšanu šā gada jūnijā arī mūsu sabiedrībā darbu uzsākusi jauna valde. Jāatzīmē, ka tā ir pozitīva ziņa ne tikai, ka „vecā” valde strādāja „slikti”, bet droši vien Jaunajā gadā būs vairāk pozitīvu pārmaiņu pārvaldē, darba organizācijā un līdzekļu racionālākā izmantošanā.
Ziemassvētki ir lieli un priecīgi svētki, kad mēs pateicamies par Labo vēsti, ko mums atnesa Jēzus bērniņa piedzimšana, šis ir arī kopā būšanas laiks. Tāpēc aicinu ikvienu Preiļu novada iedzīvotāju un viesi šajos svētkos rast laiku, lai pabūtu kopā ar saviem mīļajiem un draugiem, atcerētos visu labo, kas šogad noticis un rastu ieceres Jaunajam gadam. Tāpēc rosinu Ziemassvētkos piedalīties visos pasākumos, ko sarūpējuši pilsētas kultūras pasākumu veidotāji, baudīt pilsētas skaistumu šajā laikā, bet Jaunajā, 2014. gadā, visiem īstu „krampi”, kurš, darbu darot, nepieciešams ne tika rokās, bet visās jomās, gan cīnoties ar dzīves negācijām un citām likstām, gan sākot attīstīt jaunas idejas, kuras kļūs par labi padarītiem darbiem!

Jānis Mūrnieks,
SIA „Preiļu saimnieks” valdes priekšsēdētājs