Notiek pavasara uzkopšanas talkas privātmājām

Atpakaļ

15.04.2014.

Šī gada 5. un 12. aprīlī notika SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļas rīkotās talkas Preiļu pilsētas privātmāju iedzīvotājiem, kuri ar SIA „Preiļu saimnieks” noslēguši līgumus par cieto sadzīves atk ritumu izvešanu. Talkas dienās no privātmājām bez maksas tika izvesti visi tie atkritumi, kuriem nav pieroti 240 litru sadzīves atkritumu konteineri, – zaļie dārza atkritumi, vecās mēbeles un otrreizējai pārstrādei derīgi atkritumi – logu, pudeļu un burku stikls, makulatūra un kartons, nolietotās elektriskās un elektroniskās iekārtas, dienasgaismas lampas.
SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāja Vineta Igolniece pastāstīja, ka abās talkas dienās kopā tika izvesti 25 traktortehnikas reisi ar dārza atkritumiem. Lielākos daudzumos iedzīvotāji izvešanai bija atstājuši arī nolietoto sadzīves tehniku un stiklu.
Šogad talkas laikā atkritumus mēģināja nodot arī no tām mājām, kurām nav noslēgts līgums ar SIA „Preiļu saimnieks” par cieto sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu. No šīm adresēm atkritumi netika ņemti, bet, tāpat kā visi šīs, mājas varēs piedalīties jau nākamajās rudens talkās, ja vien līdz tam noslēgs līgumu. Tiem, kuri cerēja atbrīvoties no atkritumiem un bija vīlušies, jāsaprot, ka pavasara un rudens uzkopšanas talkās SIA „Preiļu saimnieks” aicina piedalīties tikai savus klientus.
Paldies mūsu traktortehnikas vadītājiem, strādniekiem un visiem iedzīvotājiem, kuri piedalījās pavasara uzkopšanas talkās! No daudziem cilvēkiem saņemti pateicības vārdi talkas rīkotājiem. Tas liek domāt, ka talkas ir gaidītas un jāplāno arī turpmāk. Uz tikšanos rudenī!