Regulators aicina Preiļu novada iedzīvotājus paust viedokli par iecerēto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu

Atpakaļ

23.05.2014.

Lai uzklausītu Preiļu novada iedzīvotāju viedokli par SIA „Preiļu saimnieks” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, otrdien, 10. jūnijā, plkst. 12:00 Preiļu novada Kultūras centra zālē, Raiņa bulvārī 28, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) rīkos uzklausīšanas sanāksmi.
Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties Preiļu novada iedzīvotāji, SIA ,,Preiļu saimnieks” komentēs iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Jaunais ūdensapgādes pakalpojuma tarifa projekts ir 0,83 EUR/m3, kas ir par 19% lielāks nekā iepriekš, savukārt kanalizācijas pakalpojumu tarifa projekts ir 1,41 EUR/m3, kas ir lielāks par 70%.
Uzklausīšanas sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par SIA ,,Preiļu saimnieks” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu.
Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 2014. gada 9. jūnijam (kontaktpersona Jānis Kravalis, t. 67873192; janis.kravalis@sprk.gov.lv).
Iepazīties ar SIA ,,Preiļu saimnieks” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var Regulatora mājas lapā sadaļā Izsludinātās uzklausīšanas sanāksmes.
Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.