Rēzeknes ielas 24. mājā tiek veikts kāpņu telpu kosmētiskais remonts

Atpakaļ

15.07.2016.

Daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai Rēzeknes ielā 24 patlaban notiek kāpņu telpu kosmētiskais remonts, informē SIA “Preiļu saimnieks” Remontu un celtniecības daļa. Trešajā un ceturtajā kāpņu telpā remonts jau pabeigts, patlaban tiek strādāts otrajā kāpņu telpā un tam sekos arī pirmā kāpņu telpā.
Trešajā kāpņu telpā iedzīvotāji izvēlējušies oranžu sienu krāsu, bet ceturtajā kāpņu telpā – zaļu ar dekoratīvo apmetumu “biezpiens”, kā to nodēvējuši ražotāji. Vecās kāpņu margu gumijas aizstātas ar SIA “Preiļu saimnieks” galdniecības darbnīcā izgatavotiem lenteriem. Kāpņu telpās uzstādītas jaunas pastkastītes un atjaunots iekšdurvju krāsojums. Pie ceturtās kāpņu telpas nobruģēts ieejas lieveņa segums, kas pirms tam bija kritiskā stāvoklī.
Rēzeknes ielas 24. mājas iedzīvotāji sistemātiski domā par savas mājas stāvokļa uzlabošanu – pirms tam visās kāpņu telpās uzstādīti PVC logi, atjaunoti lieveņu jumti, ieliktas metāla ārdurvis, kāpņu telpās uzstādīti apgaismoja sensori, lai ekonomētu elektroenerģiju. Tiek plānots nākamais lielākais darbs – balkonu plākšņu atjaunošana.
Mājas iedzīvotāji tiek aicināti pret kopīpašumu izturēties saudzīgi, uzmanīgi atvērt un aizvērt ārdurvis, nebojāt apgaismojumu un rūpēties par kārtību kāpņu telpās.