Aizvadīti pilsētas svētki

Atpakaļ

25.08.2016.

No 19. līdz 21. augustam ar plašu pasākumu programmu 2. Starptautiskā leļļu festivāla zīmē aizvadīti Preiļu novada svētki. Lai svētku dalībnieki un viesi dažādos pasākumos varētu baudīt svētku gaisotni, svētku rīkotāji ieguldījuši lielu darbu, kurā savu artavu deva arī SIA „Preiļu saimnieks” Komunālās nodaļas un Labiekārtošanas un apzaļumošanas daļas speciālisti.
Lai arī SIA „Preiļu saimnieks” ikdienā veic dažādus pilsētas labiekārtošanas darbus, un mūsu pilsēta vienmēr ir sakopta, taču svētkiem jāgatavojas īpaši.  SIA „Preiļu saimnieks” svētkiem sāka gatavoties labu laiku iepriekš – uzkopa ielas un pļāva zālienus, uzstādīja pilsētas svētku noformējumu. SIA „Preiļu saimnieks” darbinieki sekoja līdzi pasākumu norisei, uzkopa ielas, laukumus un estrādi pēc pasākumiem.  Paldies mūsu darbiniekiem par ieguldījumu svētku norisē!
SIA „Preiļu saimnieks” piedalījās krāšņajā svētku gājienā ar saukli “Saimnieks mūsu pilsētā!” un savu šāgada simbolu bebru, kas izceļas ar čaklumu un neatlaidību darbā, kas nepieciešams ikdienā veicot pilsētas labiekārtošanas darbus un nodrošinot komunālos pakalpojumus.
Pēc svētku gājiena notika konkursa “Sakoptākais īpašums Preiļu novadā” laureātu apbalvošana. Grupā “Iestādes, organizācijas un uzņēmējsabiedrības” SIA “Preiļu saimnieks” administratīvā ēka Liepu ielā ieguva 2. vietu.
Svētki ir pagājuši, bet jācer, ka tajos gūto pozitīvo emociju pietiks vēl ilgam laikam!