SIA “Preiļu saimnieks” piedalās Preiļu pilsētas svētkos

Atpakaļ

25.08.2017.

Kā ierasts, arī šogad augusta otrajā pusē (18.-20. augustā) Preiļi svinēja pilsētas svētkus un aizvadīja nu jau par tradīciju kļuvušo 3. Starptautisko autorleļļu festivālu. SIA “Preiļu saimnieks” Komunālās nodaļas darbiniekiem tas nozīmēja arī vairāk darba un lielāku atbildību, uzturot kārtībā svētku norises vietas un pilsētas parku.

19. augusta vakarā notika tradicionālais svētku gājiens pa Raiņa bulvāri, Aglonas, Liepu un A. Paulāna ielu līdz Preiļu parka estrādei. Šoreiz svētku moto bija “Ar cepuri uz svētkiem!”, tāpēc katras iestādes un uzņēmuma kolektīvam kā vienojošais elements bija tieši galvas rota. Gājiena noslēgumā soļoja SIA “Preiļu saimnieks” kolektīvs.

Estrādē notika novada sakoptāko īpašumu sumināšana. Šajā gadā diemžēl daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas nebija naskas uz dalības pieteikšanu konkursā, piedalījās tikai māja Saltupes ielā 2. Nākamgad aicinām māju pārstāvjus būt aktīvākiem un piedalīties konkursā, jo mūsu novadā ir daudz sakoptu un skaistu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju, ar ko varam lepoties.

Jaunums 3. Starptautiskajā autorleļļu festivālā šogad bija mākslinieku darināto Preiļu kraukļu izstāde. Izstādes apmeklētājiem bija iespēja nobalsot par viņuprāt skaistāko un labāko kraukli. Trīs visaugstāk skatītāju novērtētie kraukļi 19. augustā sumināšanas pasākumā estrādē saņēma balvas, ko šogad bija nodrošinājis SIA “Preiļu saimnieks”.

Svētki ir izdevušies un gan preilieši, gan ciemiņi ir guvuši pozitīvas emocijas un iedvesmu līdz pat nākamajiem svētkiem!