N. Rancāna ielas mikrorajonā divas mājas pieslēgtas jaunajiem kanalizācijas un ūdensvada tīkliem

Atpakaļ

17.05.2018.

Turpinās ūdensvada un kanalizācijas tīklu rekonstrukcijas būvdarbi Nikodema Rancāna daudzstāvu māju rajonā, Preiļos. Līgumi par darbu veikšanu ar SIA “Preiļu santehniķis” tika noslēgti februārī. Darbu izpildes termiņš ir 9 mēneši.

Kā pastāstīja SIA “Preiļu saimnieks” Ūdensapgādes un kanalizācijas daļas vadītāja vietnieks Kristaps Určs, uz šo brīdi daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām Liepu ielā 4 un N. Rancāna ielā 5 ir nomainīti visi kanalizācijas un ūdensvadi līdz mājas ievadam un tās jau ir pieslēgtas jaunajiem tīkliem. Lai mazāk apgrūtinātu iedzīvotājus un nebūtu jāveic plaši pārrakšanas darbi, bojājot esošo segumu, posmos, kur tas bija iespējams, cauruļu ievilkšanai tika izmantota caurduršanas metode.

Atgādinām, ka darbu gaitā paredzēts rekonstruēt ūdensvada un kanalizācijas tīklus. Tiks nomainītas maģistrālā ūdensvada caurules, ūdensvada akas un ūdensvada pievadi, kā arī maģistrāles kanalizācijas caurules, kanalizācijas akas un kanalizācijas pievadi daudzstāvu mājās N. Rancāna ielā Nr. 1, 2, 3, 4, 5, 8 un Liepu ielā Nr. 4, 6, 8, 10, 12.

Veicot tīklu rekonstrukciju, uzlabosies iedzīvotājiem piegādājamā ūdens kvalitāte, kā arī tiks novērstas iespējamas ūdensvada avārijas situācijas, kanalizācijas noplūde vai cauruļu aizdambēšanās.