Aizvadītas privātmāju sakopšanas rudens talkas

Atpakaļ

22.11.2018.

Šī gada 27. oktobrī un 3. novembrī Preiļos norisinājās tradicionālās talkas privātmājām. SIA “Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļas apkopotie dati liecina, ka abās talkas dienās izvestas 31 traktortehnikas piekabes dažādu atkritumu. Atsevišķi talku laikā tika izvesti arī otrreizējai pārstrādei derīgie atkritumi – nolietotā sadzīves tehnika, logu stikls u.c.

Tie Preiļu iedzīvotāji, kas rūpējas par savu dārzu un pagalmu un kopj savus īpašumus, ikgadu izmanto un novērtē šo iespēju. Tā kā tikko noslēgušies rudens dārza darbi, īpaši daudz bija zaru, lakstu un lapu.

Tiesa, joprojām ir cilvēki, kas sagrābtās lapas un zarus novieto aiz sava žoga, bet paši talkās neiesaistās. SIA “Preiļu saimnieks” atgādina, ka šādos gadījumos, ja mājas saimnieks pats nav klāt, atkritumi izvesti netiks, un aicina tos, kam nav iespējas veselības stāvokļa vai prombūtnes dēļ pašiem piedalīties, pirms tam telefoniski pabrīdināt SIA “Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļu – tikai šādā gadījumā atkritumi talkas dienā tiks aizvesti arī bez saimnieka iesaistes.