Logo
22047474
psaimnieks@preili.lv
AVĀRIJAS DIENESTS
65307085

Noslēdzies Mehanizatoru-Pils ielu mikrorajona ūdensvada un kanalizācijas tīklu atjaunošanas projekts

21.06.2021.

2021. gada maijā noslēgušies ūdensvada un kanalizācijas tīklu atjaunošanas būvdarbi Mehanizatoru-Pils ielu mikrorajonā, Preiļos. Līgumus par darbu veikšanu 2019. gada novembrī SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” noslēdza ar SIA “PREIĻU SANTEHNIĶIS”.

Visas mājas jau kopš 2020. gada decembra ir pieslēgtas jaunajiem ūdensvada un kanalizācijas tīkliem. Darbu gaitā tika rekonstruēti ūdensvada un kanalizācijas tīkli – tika nomainītas iekškvartāla ūdensvada caurules, ūdensvada akas un ūdensvada pievadi, kā arī iekškvartāla kanalizācijas caurules, kanalizācijas akas un kanalizācijas pievadi.

Savukārt, kā pastāstīja SIA “PREIĻU SANTEHNIĶIS” valdes loceklis Vitālijs Dektjarjovs, 2021. gada pavasarī tika pabeigti teritorijas labiekārtošanas darbi, proti, SIA “PREIĻU SANTEHNIĶIS” visu teritoriju, kas tika izmantota būvniecības gaitā, saveda kārtībā atbilstoši sākotnējam stāvoklim – izfrēzētajās vietās atjaunoja asfalta segumu, atjaunoja grantēto ielu segumu, zaļajās zonās – zālāju!

Darbu būvuzraugs SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” Siltuma un ūdens apgādes nodaļas vadītājs Vladimirs Haritonovs uzsver, ka SIA “PREIĻU SANTEHNIĶIS” paredzētos darbus ir veikuši kvalitatīvi, uz šo uzņēmumu vienmēr var paļauties, jo tajā strādā zinoši un gudri speciālisti!


Kanalizācijas sūkņu stacija Pils ielā 12a

 

Uz augšu