Logo
22047474
psaimnieks@preili.lv
AVĀRIJAS DIENESTS
65307085

Paskaidrojoša informācija N. Rancāna ielas 4 iedzīvotājiem

20.05.2021.

SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” pastarpināti (no tiešsaistes sociālā tīkla tīmekļa vietnes FACEBOOK) ir saņēmis informāciju par sliktu ūdens kvalitāti N. Rancāna ielas 4 dzīvojamajā mājā.

Noskaidrojot iespējamos cēloņus šādai ūdens kvalitātei, kļuva zināms, ka vakar, 2021. gada 19. maijā, plkst. 17:45 SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” Avārijas dienesta dispečers saņēma zvanu no N. Rancāna ielas 4 iedzīvotāja par karstā ūdens neesamību, no krāna tecēja remdens ūdens. Uz šo adresi izbrauca Avārijas dienesta santehniķi, kuri apsekoja konkrēto objektu un pagrabtelpā iztīrīja ūdens filtrus. Pēc šo darbu veikšanas N. Rancāna ielas 4 iedzīvotājs apstiprināja, ka karstā ūdens temperatūra ir atbilstoša, citu sūdzību par ūdens kvalitāti nebija.

Pēc nepilnas stundas tīmekļa vietnē FACEBOOK tika ievietots video, kurā ir redzams, kā no krāna tek stipri rūsains ūdens. Jā, diemžēl, tāda situācija īslaicīgi varēja rasties! Šajā daudzdzīvokļu dzīvojamajā mājā karstais ūdens cirkulē tikai pa pagrabstāvu, un, iztīrot aizsērējušo filtra sietu, cirkulācija strauji uzlabojās, līdzi paņemot uz cauruļu sienām nogulsnējušos rūsu.

Atvainojamies par sagādātajām raizēm!

SIA "PREIĻU SAIMNIEKS" lūdz par katru šādu gadījumu ziņot Avārijas dienestam!
Avārijas dienesta dispečeri pieņem zvanus visu diennakti, tālruņa numurs: 65307085.

Uz augšu