22047474
psaimnieks@preili.lv
AVĀRIJAS DIENESTS
65307085, 29397974

SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” aicina darbā ŪDENSAPGĀDES UN KANALIZĀCIJAS ĀRĒJO TĪKLU UN SISTĒMU DAĻAS VADĪTĀJU

18.07.2022.

SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” aicina savā komandā ŪDENSAPGĀDES UN KANALIZĀCIJAS ĀRĒJO TĪKLU UN SISTĒMU DAĻAS VADĪTĀJU (profesijas kods: 1219 03) – 1 vakance.

Prasības:

  • vidējā speciālā (tehniskā), 1. līmeņa vai 2. līmeņa augstākā izglītība inženierzinātnes, mehānikas, ražošanas, būvniecības jomā vai pieredze ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu nozarē ne mazāk kā divi gadi;
  • prasme sagatavot un strādāt ar tehnisko dokumentāciju;
  • prasme savas kompetences ietvaros sagatavot vēstules par tehniskiem jautājumiem, tehniskās specifikācijas, darba uzdevumus, atskaites, ziņojumus;
  • analītiska domāšana, teicamas saziņas prasmes, spēja ātri novērtēt situāciju un pieņemt pamatotus lēmumus;
  • iniciatīva, spēja organizēt savu un padoto darbinieku darbu;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • labas MS Office lietotāja prasmes.

Darba pienākumi:

  • plānot, vadīt un koordinēt ūdensapgādes un kanalizācijas ārējo tīklu apkalpes darbus, nodrošinot dzeramā ūdens sagatavošanu, piegādi, notekūdeņu savākšanu, novadīšanu un attīrīšanu noteiktā apkalpes zonā;
  • organizēt, vadīt un uzraudzīt Ūdensapgādes un kanalizācijas ārējo tīklu un sistēmu daļas darbinieku ikdienas darbu;
  • plānot un organizēt ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūves, avārijas novēršanas darbus;
  • pārbaudīt, saskaņot, papildināt un iesniegt ūdensapgādes un kanalizācijas inženierkomunikāciju datus Preiļu novada GO GIS ģeogrāfiskās informācijas sistēmā;
  • sagatavot dažādus tehniskos datus, dokumentus un atskaites vadībai un pārraugošām iestādēm pamatdarbības jautājumos.

Mēs piedāvājam:

  • stabilu darbu un sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika, pārbaudes laiks 3 mēneši).

Līgums:
 darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Darba laika veids:
 normāls darba laiks

Darba vietas adrese:
Jaunā iela 4, Preiļi

Alga (bruto):
 1210 EUR

Iesniedzamie dokumenti:

  • CV (dzīves apraksts);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītības dokumentu kopijas.

Pieteikumu vakancei iesniegt līdz 2022. gada 17. augustam Liepu ielā 2, Preiļi, Preiļu novads, LV-5301 vai iesūtīt e-pastā: psaimnieks@preili.lv ar norādi “Ūdensapgādes un kanalizācijas ārējo tīklu un sistēmu daļas vadītāja vakancei”.

SIA "PREIĻU SAIMNIEKS"

☎️ 29258316

Uz augšu