Logo
+371 65381152
psaimnieks@preili.lv
Ieeja WEBNams

SIA „Preiļu saimnieks” Apbedīšanas birojs
Talsu ielā 2a, Preiļos, Preiļu novadā
Darba laiks: darbdienās no plkst. 8.00–12.00, 13.00–17.00
Tel. 65322592 vai 26431724

SIA „Preiļu saimnieks” Apbedīšanas birojs ir Komunālās nodaļas struktūrvienība, kuras galvenie uzdevumi ir apbedīšanas pakalpojumu sniegšana un pilsētas kapu uzturēšana apsaimniekošana saskaņā ar Preiļu novada domes saistošajiem noteikumiem.

SIA „Preiļu saimnieks” Apbedīšanas biroja darbs ir orientēts uz palīdzības sniegšanu cilvēkiem. Augstu vērtējam to, ka cilvēki smagos brīžos griežas mūsu apbedīšanas birojā, uztic savas bēdas mūsu speciālistēm, paļaujas uz mūsu profesionalitāti.

Apbedīšanas biroja kompetencē ietilpst kapa vietu ierādīšana un uzskaite, kapličas noma bēru ceremonijai. Sadarbībā ar novada Labklājības pārvaldi tiek veikta maznodrošināto iedzīvotāju izvadīšana.

Apbedīšanas birojs nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu aizgājēja pavadīšanai pēdējā gaitā – zārka transportēšanu, kapa rakšanu un aizrakšanu, nešanu kapos.
Apbedīšanas birojā var iegādāties visu bērēm nepieciešamo atribūtiku un piederumus – dažādu veidu sēru lentas, svečturus, austas vilnas segas, pārsegus, apģērbu aizgājējiem – sarafānus, uzvalkus, kurpes, kā arī krustus un zārkus.
SIA „Preiļu saimnieks” galdnieki izgatavo soliņus un citus kapu piederumus no koka.
Pakalpojumu klāstu iespējams komplektēt, ņemot vērā katra klienta finansiālās iespējas.

Uz augšu