Logo
22047474
psaimnieks@preili.lv
AVĀRIJAS DIENESTS
65307085, 29397974

Ar šodienu, 1.augustu, mainās sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifs

01.08.2023.

Kā jau iepriekš tika ziņots, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) izvērtējusi un apstiprinājusi atkritumu apsaimniekošanas SIA “Atkritumu apsaimniekošanas Dienvidlatgales starppašvaldību organizācija” (SIA “AADSO”) sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu. 

Nešķiroto sadzīves atkritumu tarifs, kas tiek piemērots Latgales reģionā esošajiem atkritumu apsaimniekotājiem, kas ieved atkritumus atkritumu poligonā “Cinīši”, tajā skaitā SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”, ir 70,86 EUR/t (pie DRN likmes 95 EUR/t, kas stājās spēkā 2023.gada 1.janvārī), taču no šodienas, 1. augusta, tarifs ir 115,35 EUR, pie tādas pašas DRN likmes), bez pievienotās vērtības nodokļa.

Ņemot vērā atkritumu apsaimniekošanas tarifa sadārdzinājumu SIA “AADSO”, mainīsies sadzīves atkritumu apsaimniekošanas un izvešanas maksa arī SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” klientiem. Svarīgi atzīmēt, ka Preiļu novada iedzīvotājiem un uzņēmumiem šī maksa tiek palielināta tikai pamatojoties uz SIA “AADSO” pakalpojuma tarifa sadārdzinājumu, SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” izmaksu daļa netiek mainīta.Plašāka informācija - https://ieej.lv/ppXW0

Informāciju sagatavoja
SIA "PREIĻU SAIMNIEKS"
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Sigita Āboliņa

Uz augšu